O firmie
Over 40,000 customers use our themes to power their websites and we love them.
Copyright © 2016-2020.
Hiwawa sp.z.o.o.
NIP 7010638268

>18000
Godzin pracy na Polskim rynku.
>4000
Wypitej kawy.

Jesteśmy profesjonalistami

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zdobycia wyznaczonych celów dla naszych klientów. Podchodzimy do każdego projektu w sposób indywidualny korzystając z doświadczenia i wielu kreatywnych rozwiązań. Przede wszystkim staramy się słuchać, rozumieć i odpowiadać na potrzeby klientów, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje oraz wzbogacając ofertę.

Poznaj nas lepiej!

Aleksander Pankow / CEO

Nasza oferta skierowana jest też do nowo powstałych firm oraz Startupów w szerokim tego słowa znaczeniu, gdzie najczęściej wskazywanymi cechami takich przedsiębiorstw są wykorzystywane nowoczesne technologie, zwłaszcza informacyjno-komunikacyjne.
Niezależnie od tego, czy zachodzi potrzeba stworzenia czegoś „od podstaw”, zupełnie nowej aplikacji lub pełnego przeprojektowania witryny jesteśmy otwarci na współpracę.
Firma została założona kilka lat temu przez doświadczonego programistę, który do swojej pracy od lat podchodził z pasją i zaangażowaniem.
Od początku działalności HIWAWA zajmuje się projektowaniem stron i sklepów internetowych dla sektora MSP.
Do dziś realizuje konsekwentnie politykę rozwoju poprzez zdobywanie kolejnych partnerów, systematyczne zwiększa ilość zatrudnianych ekspertów oraz przede wszystkim buduje zaufanie wśród klientów.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

+48 884 730 857 / manager@hiwawa.pl

ZRÓBMY MAGIĘ

Pozostać w kontakcie

+48 884 730 857 | manager@hiwawa.pl